WYJAZD INTEGRACYJNY DLA FIRM I OSÓB PRYWATNYCH

Grupowa integracja na Majorce

Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdów grupowych na Majorkę. Chcemy mieć pewność, że zorganizowana przez nas integracja spełni wszystkie oczekiwania, dlatego przygotowujemy indywidualne oferty dla każdego klienta. Wiedza na temat Majorki oraz znajomość potrzeb biznesowych pozwala nam stworzyć unikalną formułę wyjazdów. Proponujemy wiele sprawdzonych programów dopasowanych do konkretnego celu wyjazdu grupowego.

Firmowy wyjazd integracyjny

Nasza oferta jest skierowana do grup klientów, nastawionych na wyjazdy integracyjne, służące stworzeniu sprawnie działającego zespołu. Wspólnie spędzony czas podczas zaplanowanej przez nas integracji firmowej zapewnia tworzenie nieformalnych relacji i poprawia atmosferę, a tym samym przekłada się na skuteczniejszą pracę w grupie po powrocie. Nasze wyjazdy integracyjne dla pracowników polegają nie tylko na poznawaniu nowych miejsc, ale również na poznawaniu siebie nawzajem! Uczestnicy spędzają miło czas w swoim towarzystwie, co daje im mnóstwo przestrzeni na rozmowę i wymianę doświadczeń. W zależności od preferencji naszych klientów, proponujemy również liczne atrakcje ułatwiające zżycie się z pozostałymi członkami zespołu.

Grupowy wyjazd osób prywatnych

Nasza oferta dotyczy również osób prywatnych, którzy nie posiadają własnej firmy, a chcieliby skorzystać z naszych usług. Wystarczy zorganizować minimum 20 osób pełnopłatnych, wybrać termin wyjazdu, skontaktować się z nami i przedstawić nam swoją wizję wyjazdu grupowego. My zajmiemy się resztą!

Jak długo trwa wyjazd integracyjny na Majorkę

Zazwyczaj wyjazd integracyjny trwa od 5 do 7 dni. Jednak to od Ciebie zależy na ile dni chcesz zaplanować integrację dla swojej grupy. Planując integrację na Majorce należy wziąć pod uwagę dzień przylotu i odlotu, które trzeba wykluczyć z atrakcji. W tych dniach zazwyczaj jest czas na zakwaterowanie oraz odpoczynek w hotelu. Tydzień to najbardziej optymalny czas trwania integracji. W ciągu tego okresu poznasz najpiękniejsze miejsca na Majorce, każdego dnia skorzystasz z innej atrakcji, aby w pełni wykorzystać potencjał wyspy. Jednak nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, dlatego na życzenie klienta jesteśmy w stanie zorganizować krótszy wyjazd integracyjny.