GRUPOWA INTEGRACJA INWESTORÓW

Czym jest grupowa integracja Inwestorów

Grupowa integracja na Majorce ma na celu zrzeszanie polskich inwestorów oraz przedsiębiorców, którzy chcą wymieniać się swoimi doświadczeniami, dzielić się wiedzą, a być może poznać przyszłych partnerów w biznesie. Grupa ta powstała również dla ludzi, którzy są na początku swojej kariery biznesowej i chcieliby uczyć się od najlepszych!
Łącząc naszą wiedzę i doświadczenie w organizacji wakacji na Majorce, opracowaliśmy specjalny plan wyjazdów integracyjnych dla Inwestorów oraz Przedsiębiorców, podczas których uczestnicy będą mieli możliwość nie tylko poznania ludzi z podobnej branży, czy wymiany poglądów, ale także aktywnie spędzą czas, poznając najpiękniejsze miejsca na wyspie oraz w pełni skorzystają z atrakcji, które znajdują się w naszej bogatej ofercie.

Jak wygląda współpraca z nami

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas priorytetem, dlatego nie posiadamy sztywnych ofert. Współpracę rozpoczynamy od analizy potrzeb Grupy. Na podstawie uzyskanych informacji, rozważamy różne propozycje i tworzymy wstępny program wydarzenia. Uwzględniamy najbardziej wyszukane potrzeby, nie boimy się nietypowych zleceń. Potrafimy nie tylko zorganizować niepowtarzalny wyjazd, ale także zaplanować spotkania biznesowe z najbardziej znanymi osobowościami w świecie finansów. Po zaakceptowaniu naszej propozycji przez Klienta, przechodzimy do realizacji programu. Cały plan wyjazdu integracyjnego wraz z harmonogramem, otrzymuje każdy uczestnik wydarzenia.

Nasza oferta

Nasza organizacja wyjazdów integracyjnych na Majorkę zapewnia uczestnikom zakwaterowanie w hotelu, transfer z lotniska, przeróżne atrakcje na każdy dzień. Jednak to nie wszystko! Na specjalne życzenia naszych Klientów jesteśmy w stanie zorganizować:
* Wynajem łodzi lub jachtu
* Wynajem różnych środków transportu tj. samochody osobowe, skutery, rowery, buggy, quady etc.
* Profesjonalnych fotografów lub kamerzystów
* Rezerwacje sal konferencyjnych
* Zamknięte imprezy w klubach lub restauracjach
* Zorganizowanie wyścigu gokartami
* I wiele innych Nasze pomysły nie mają końca, dlatego z uwagą słuchamy naszych Klientów, aby stworzyć dla nich jak najlepszą ofertę wyjazdu.